Долучайтеся до нас
Top
Картинка Дитячі курси

✐✐ Заняття “Психологія успіху” ✐✐ Випуск групи 22.05.2018р. ✐✐

✍ Заняття для дітей з психології успіху ✍

22 травня 2018 року випустилась ще одна група курсу  “Психологія успіху» за назвою ❁ «Еліта» (П-34) ❁ Саме ця старша група відрізнялась від усіх почуттям гумору і нестандартними учасниками. Саме з ними заняття на тему  ☚ «Жести» ☛ мало відтінок дорослих коментарів з гуморною приправою, а заняття на тему «Конфлікти» ☄мало характер баталій. Чому? На цьому занятті маємо дебати на тему «Дівчата-хлопці» 🚻. І, як виявляється, уже у віці 12-14 років діти мають безліч претензій один  до одного. Частково все йде з соціуму, частково з родини, частково діти приймають власні радикальні рішення.

Курс «Психологія успіху» хоч і стандартизований, проте на кожну групу лягає по-своєму. Адже кожна група і її енергія унікальна ⚘. А група – це перший інструмент, з яким працює «Savvy Nation».

Як пов’язаний з усім цим успіх? Напряму❣ Через проблематику кожного заняття учасники розуміють, що  успішна людина – не та, в якої багато грошей (хоча це може бути результатом), успішна людина – це та, яка аналізує ситуацію, розуміє, що відбувається і обирає найбільш ефективний спосіб поведінки або рішення. Адже ✌ успішність ✌ – це вміння обернути кожну ситуацію в найбільш ефективне русло.

 

Більше про школу savvynation

❂ Дитина – майбутня успішна людина ❂

Написати коментар