Долучайтеся до нас
Top
Diana_Savenko2 Діана Олександрівна Савенко

Діана Олександрівна Савенко

тренер груп 13-15 років, 18+ років

Сьогодні:  член Української спілки психотерапевтів, старший викладач кафедри психології Рівненського інституту Університету «Україна», автор 13 наукових статей, випускниця аспірантури Рівненського державного гуманітарного університету, тренер раннього розвитку, керівник Центру практичної психології Рівненського інституту Університету «Україна», куратор та розробник курсу «Психологія успіху» у школі фінансової грамотності «Savvy nation».

За плечима 9 років консультування, досвід роботи практичним психологом Палацу дітей та молоді, співорганізація Міжнародної практичної конференції для психологів та психотерапевтів, участь у більш, ніж 40 навчальних семінарах, участь у 13 наукових конференціях.

Методи роботи: Індивідуальне, сімейне, групове консультування проводжу з використанням технік транзактного аналізу, системної сімейної терапії, арттерапії, піскової психотерапії, казкотерапії  та авторських технік.

Про себе: люблю життя і насолоджуюсь ним у всіх його проявах. Вважаю, що випадкових подій не буває, тому використовую всі запропоновані долею шанси на всі 100%. Впевнена, що випадкових людей не буває! Адже кожна людина дана в нашому житті для того, аби вона чимось допомогла нам, або ми чимось допомогли їй.