Долучайтеся до нас
Top

ПСИХОЛОГІЯ УСПІХУ(18+)

Курс: ПСИХОЛОГІЯ УСПІХУ(18+)

ПЛАН НАВЧАННЯ

Успіх можливий лише тоді, коли ми знаємо хто ми, куди ми йдемо, і що нам на цьому шляху заважає. Тому перше заняття спрямоване на знайомство з групою, знайомство із собою і своїми цілями. Тут же знайомимось і з успіхом.

Дуже важливим для успішної людини вміння аналізувати стосунки з групою, розуміти себе в групі, розуміти ставлення групи до нас, і вміння коректувати ці стосунки.

На цьому занятті досліджуємо можливості нашої уваги та пам’яті. Тренуємо їх. Розвиваємо увагу, уяву, мислення.

Це розпізнавання та аналіз емоцій. Коли ми знаємо і розуміємо, яку емоцію в даний момент переживаємо, тоді і починаємо шукати варіанти керування нею. Стикаємося з тим, що діти погано розпізнають емоції, і ще гірше можуть ними управляти. Зазвичай вони дзеркалять емоції батьків. На цьому занятті досліджуємо свої емоції і вчимося ними керувати так, щоб нам було комфортно

Знати значення жестів, поз, міміки, інтонації стає в останній час актуальним для будь-якої успішної людини. Тут вимось аналізувати, розпізнавати і керувати спілкуванням за допомогою знання тонкощів невербаліки.

Психологія спілкування

Заняття на тему спілкування дозволяє розкрити за допомогою вправ те, що лежить в основі кожного спілкування. Програємо тут сценки, граємо в журналістів теле-ведучих.

На цьому занятті аналізуємо стосунки в сім’ї, вчимося працювати з образами, цінувати власні родини. Стосунки чоловік-жінка щодня присутні в нашому житті. Та чомусь ми мало спілкуємося з нашими дітьми на цю тему, вважаючи, що вони і так все знають. Проте досвід показує, що у підлітків більше запитань, аніж відповідей. Через це вони закриваються, соромляться і переживають. На цьому занятті вчимось розуміти себе, осіб протилежної статі. Шукати точки дотику. Шукати комфортну зону у цьому спілкуванні.

Мотивація – це те, що спонукає до дії. Досліджуємо власну мотивацію до будь-якої дії. Шукаємо нові цілі.

Бути лідером – не так просто як здається. Шукаємо лідерські якості, закріплюємо їх.

Різноманітні вправи для тренування голосу та відшліфовування виступів – це основа даного заняття.

Керуванням часом є надважливим для успішної людини. Тому цей урок саме про час.

Як практикум до засвоєних темах. Вміння розуміти, хто обманює в спілкуванні є важливим у будь-якій діяльності. Вміння коротко і чітко відстоювати свою думку є ще важливішим, адже другого шансу у житті може не випадати. Тому ця гра дозволяє не лише весело провести час, а й відшліфувати ці вміння.

Плануємо майбутнє, мріємо, робимо дошку мрій, прощаємося.

Мета курсу  – отримати практичні навички досягнення успіху через розуміння себе, розуміння світу, людей, стосунків. Курс допомагає прийняти себе, цінувати життя, ставити цілі і не боятися їх досягати. Тренінгове коло – це ніби інший світ. Це місце, де можна щоразу пробувати різні моделі поведінки, визначати найефективнішу з них, а потім – переносити її у реальний світ. Адже наша мета – не лише отримати теоретичні знання про психологію успіху, а в першу чергу отримати практичні навички його досягнення.

images-e1508831575468-55x55 ПСИХОЛОГІЯ УСПІХУ(18+)

від 18 років

icon2-e1508831584936-55x55 ПСИХОЛОГІЯ УСПІХУ(18+)

12 занять

sertifikat_savvy_nation-55x55 ПСИХОЛОГІЯ УСПІХУ(18+)

сертифікат

grivna_savvy_nation-55x55 ПСИХОЛОГІЯ УСПІХУ(18+)

2200 грн.

НАВІЩО ВЧИТИСЯ ПСИХОЛОГІЧНОМУ УСПІХУ?

правильно ставити цілі і досягати їх

ефективно використовувати свій час

виявляти перешкоди і обходити їх,використовувати інструменти для самоаналізу

НАШІ ВИПУСКНИКИ

НАМ ВАЖЛИВА ВАША ДУМКА! БУДЬ-ЛАСКА ЗАЛИШТЕ ВІДГУК

72 + 7 =

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

ПОДИВІТЬСЯ ІНШІ КУРСИ

ПСИХОЛОГІЯ УСПІХУ

ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ